Dodano: 16 stycznia 2019
Opis:

Dla koneserów i łowców wrażeń powstała oferta PREMIUM LUXURY DINING gdzie we wnętrzach renesansowego zamku nad Loarą we Francji, czeka ekskluzywna kolacja poprzedzona zwiedzaniem Zamku Montresor wraz z Mikołajem Reyem.

W ramach oferty przewidziano zwiedzanie wnętrz Zamku wraz z Mikołajem lub innym członkiem rodu Reyów ( wizyta możliwa jest w języku : polskim, francuskim, angielskim lub hiszpańskim). Dodatkowo , osobom zainteresowanym zostaną pokazane piwnice i lochy zamkowe, które na co dzień są niedostępne dla zwiedzających. Kolejnym punktem jest spacer po 2 hektarowym parku urządzonym w stylu romantycznym gdzie rosną 170 letnie cedry, sekwoje  oraz znajduje się wiele innych ciekawych okazów roślin i kwiatów. Wśród alejek i zieleni spotkać będzie można wielowiekowe rzeźby i pomniki dłuta znamienitych artystów światowych.

W zależności od pory roku oraz warunków pogodowych możliwe jest zorganizowanie poczęstunku w cieniu ponad 100 letniej magnolii.

Dla odważnych i spragnionych przepięknych widoków zapraszamy na lot balonem, podczas , którego można podziwiać posiadłość wraz z lasami , łąkami i architekturą jednego z najpiękniejszych miasteczek Francji : Montresor.

Alternatywą dla lotu w przestworzach jest spacer uliczkami miasteczka oraz wzdłuż brzegów rzeki Indrois gdzie czeka na nas zabytkowy most zbudowany przez atelier Eiffel.

Zwieńczeniem pobytu jest romantyczna kolacja w Zamku podczas której serwowane są dania francuskiej kuchni autorstwa Mikołaja Reya.

Dokładny kosztorys i zakres oferty do ustalenia indywidualnie.

Kontakt w sprawie  PREMIUM  LUXURY DINING pod adresem : [email protected]


Autor: TouraineValdeLoire
Mikołaj Rey
na Twojej kolacji
Zamek w Montresor
niezapomniane chwile
Projekt i wykonanie:PureCreations.pl